Opis kursu

Nauczycielka Olga Kuriata 

Czas trwania kursu 6 godzin. Wykupujesz z dostępem na zawsze. Kurs skierowany jest do instruktorów jogi, którzy chcieliby wzbogacić swoje umiejętności o trening Pilates.

Pilates to metoda pracy z ciałem, która uzupełnia praktykę jogi. Skoncentrowana na core czyli mięśniach głębokich.

Czego się nauczysz?

  • Podczas kursu nauczysz się techniki podstawowych ćwiczeń.
  • Dowiesz się jak włączyć do pracy poprzeczny brzucha.
  • Nauczysz się tworzyć sekwencje przygotowujące do trudniejszych ćwiczeń.
  • Nauczysz się tworzyć sekwencje skoncentrowane na konkretnych taśmach anatomicznych.

Kurs składa się z 4 części:

I Część – zapis Zoom – Poprzeczny brzucha i technika poszczególnych ćwiczeń – 2,5 godziny

II Część – zapis Zoom  – Praktyka Pilates i Jak budować sekwencje – 2,5 godziny

III Część –  lekcja – Wzmocnij poprzeczny brzucha – 30 minut

IV Część – lekcja – Wzmocnij mięśnie fazowe- 30 minut

Otrzymujesz dostęp do niego na zawsze.

Dodatkowo otrzymasz PDF z materiałami oraz możliwość uzyskania certyfikatu uczestnictwa w kursie, po zaliczeniu quizu w 80% poprawnie, certyfikat Olala Yoga & Pilates School otrzymasz automatycznie mailem.

Zobacz, jak wygląda kurs od środka

O nauczycielce

Olga Kuriata

Nauczycielka jogi E-RYT 500 i pilates z 18 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w stylach Vinyasa, Yin i Flow. Autorka dwóch podręczników do sekwencjonowania praktyki jogi.

Właścicielka szkoły dla instruktorów Olala Yoga & Pilates. Od 2019 roku organizuje kursy nauczycielskie I stopnia RYT 200 a od 2021 roku II stopnia RYT 300, z ramienia międzynarodowej organizacji Yoga Alliance. Do chwili obecnej kursy nauczycielskie ukończyło 180 uczniów. Oprócz kursów stacjonarnych Olga prowadzi szkołę online. Z oferty kursów skorzystało już ponad 600 miłośników jogi.

Q&A

Nie, choć warto na co dzień być związanym z ruchem. Program jest tak ułożony, żeby instruktorzy jogi i pilates mogli uzupełnić swoją wiedzę o nowe zagadnienia. Jest  to kurs doszkalający. Jeżeli nie jesteś instruktorem, ale praktykujesz jogę systematycznie i chcesz pogłębić wiedzę, z pewnością znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji.

Dostęp otrzymasz od razu po opłaceniu zamówienia. Mailem otrzymasz hasło i wszystkie informacje łącznie z zaproszeniem do grupy na Facebooku. 

Jeżeli wybierzesz opcję tradycyjny przelew, otrzymasz dostęp po zaksięgowaniu płatności.

Jeżeli nie możesz znaleźć maila, poszukaj w ofertach i w spamie. W razie problemów napisz do nas na olga@olalayogapilates.pl

Wykupujesz kurs z opcją dostępu na zawsze.

Tak oczywiście. W trakcie zakupu zaznacz to w odpowiednim okienku i wpisz wszystkie informacje jakie mają się znaleźć na fakturze.

Nie, nie ma takiej możliwości. Jest to usługa elektroniczna i zgodnie z regulaminem §5 pkt. 3 nie przysługuje Ci prawo zwrotu.