Na kursie dowiesz się jak używać hamaka w praktyce jogi, bez wchodzenia w pozycje akrobatyczne. W jaki sposób stopniować trudność pozycji, pracując na ziemi i w powietrzu. Pokażemy Ci sposoby pracy z hamakiem na różnych wysokościach co przydaje się jako urozmaicenie zajęć, zarówno w zwiększeniu jak i zmniejszeniu intensywności asan. Przerobimy asany stojące, siedzące, leżące, skłony, skręty i pozycje odwrócone w różnych wariantach. Nauczysz się budować płynne sekwencje, tak aby zajęcia były bezpieczne dla uczniów. Na tym kursie poznasz technikę, metodykę i sposób układania sekwencji. Podzielimy się 10 letnim doświadczeniem w pracy z hamakiem.

Większość osób przychodzących na zajęcia, niezbyt lubi bujanie w hamaku, co absolutnie nie oznacza dyskwalifikacji tych zajęć. Można poprowadzić zajęcia w taki sposób, aby każdy z uczestników był usatysfakcjonowany.

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć uczyć jogi na chustach.

Temat Kursu:

Na kursie dowiesz się jak używać hamaka w praktyce jogi, bez wchodzenia w pozycje akrobatyczne. W jaki sposób stopniować trudność pozycji, pracując na ziemi i w powietrzu. Pokażemy Ci sposoby pracy z hamakiem na różnych wysokościach co przydaje się jako urozmaicenie zajęć, zarówno w zwiększeniu jak i zmniejszeniu intensywności asan. Przerobimy asany stojące, siedzące, leżące, skłony, skręty i pozycje odwrócone w różnych wariantach. Nauczysz się budować płynne sekwencje, tak aby zajęcia były bezpieczne dla uczniów. Na tym kursie poznasz technikę, metodykę i sposób układania sekwencji.

Większość osób przychodzących na zajęcia, niezbyt lubi bujanie w hamaku, co absolutnie nie oznacza dyskwalifikacji tych zajęć. Można poprowadzić zajęcia w taki sposób, aby każdy z uczestników był usatysfakcjonowany.

Gdzie i kiedy?

Kolejna edycja podczas Olala Campu w Kołobrzeg, Hotel Ikar Plaza. Kurs jest imprezą towarzyszącą podczas Olala Camp 2024, który odbędzie się 5-7.03.2024

Z kim jest kurs?

Ada Suska jest dyplomowaną nauczycielką Yoga Alliance ERYT 500.

Regulamin kursu:

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie pełnej opłaty przed rozpoczęciem kursu.
W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotu opłaconego wcześniej kursu.
W razie nieobecności na kursie nie można wykorzystać opłaconej kwoty w ramach innych kursów/zajęć organizowanych w Olala Yoga & Pilates School.


Jaki jest koszt:

Cena dla uczestników Olala Campu 450 zł
Cena dla pozostałych 670 zł

6 godzin techniki i metodyki.

Termin:

Dokładny termin zostanie podany we wrześniu 2024

Hotel Ikar Plaza w Kołobrzegu